Centrum Diagnozy i Terapii ADHD

80-288 Gdańsk, Piecewska 33/U5,

Lato 2012

Autorski program obozów opracowany przez lekarza, psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego Małgorzatę Dąbrowską-Kaczorek przynosi uczestnikom podwójne korzyści: mnóstwo radości i całkiem sporo nauki nowych umiejętności. Codziennie na zajęciach z psychologiem ( mgr M. Zych i mgr M. Gawecka) dzieci zdobywały ważne umiejętności z zakresu kontroli emocji i komunikacji, które następnie ćwiczyły w czasie gier i zabaw. Na naszych obozach nic się nie dzieje przypadkowo, każda zabawa ma swój sens.

Lipiec - Ruciane-Nida

Starsze i bardziej zaprawione w wyjazdach dzieci zaprosiliśmy do Rucianego-Nidy na Mazurach. Większość uczestników wybrała profil sportowy (piłka nożna i koszykówka), a głównym wydarzeniem był mecz piłkarski kadra-obozowicze. Inne dzieci wybrały jazdy konne. Był też spływ kajakowy Krutynią, kąpielisko, pontony i kajaki na jeziorze, wycieczka do parku dzikich zwierząt, wycieczki do parku wodnego w Mikołajkach i inne atrakcje.

Sierpień - Garczyn

W Garczynie gościliśmy dzieci, które, w większości, po raz pierwszy brały udział w takim wyjeździe. Dostępne na miejscu las, jezioro i bezludna wyspa posłużyły jako sceneria wielu interesujących zabaw, jednak największą atrakcją był pokaz Straży Pożarnej. Dzieciom podobały się też wycieczki Muzeum Kolejnictwa oraz do parku wodnego

Lipiec - Ruciane-Nida

Sierpień - Garczyn