Centrum Diagnozy i Terapii ADHD

80-288 Gdańsk, Piecewska 33/U5,

Centrum Diagnozy i Terapii ADHD zaprasza na pierwsze spotkanie

Sieć specjalistów

Szanowni Państwo

Centrum Diagnozy i Terapii ADHD serdecznie zaprasza cykl spotkań Sieć Specjalistów, kierowanych do psychologów, pedagogów i logopedów zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których Gmina Miasta Gdańska jest organem prowadzącym.

Pierwsze spotkanie będzie poświęcone behawioralnym aspektom zachwania dzieci w szkołach, kolejne - m.in. aspektów prawnych czy problemów neurologicznych. Spotkania będą prowadzić praktycy i entuzjaści swoich zawodów, chętni podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Analiza behawioralna funkcjonowania dziecka w szkole, przedszkolu

jak odróżnić zachowania dzieci wynikające z ich zaburzeń od celowego łamania zasad i przygotować opinię do diagnozy medycznej ucznia

15.06.2022, Gdańsk, ul. Piecewska 33/U5, godz. 13.00 - 15.00

Prowadzący spotkanie

Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek, lekarz, specjalizujący się w psychiatrii, psychoterapeuta CBT


Udział jest bezpłatny dla psychologów, pedagogów i logopedów zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których Gmina Miasta Gdańska jest organem prowadzącym,

Zgłoszenia można składać wyłącznie korzystając z formularza w formie elektronicznej, który jest dostępny na stronie www Centrum ADHD: http://centrumadhd.gda.pl/index.php?id=140, gorąco zachęcamy.